Elite Challenge 2021 в магазині Velobazar.com

Привіт, друже! Раді запросити тебе на змагання Elite Challenge 2021, що проводитимуться в період з 19 листопада по 19 грудня 2021 року в магазині Velobazar.com за адресою м.Київ, вул.Костянтинівська, 71 . Кожен учасник челенджу, має проїхати на велосипеді, встановленому на інтерактивний смарт-тренажер, ділянку довжиною в 3 кілометри. Віртуальний заїзд проходитиме мальовничими дорогами польської Буковини.

Учасники в категоріях "Чоловіки" та "Жінки" боротимуться за головний приз — інтерактивний смарт тренажер Elite Suito-T, переможець в категорії Про — ролерний тренажер Elite Quick-Motion. Крім того, кожен з учасників по завершенню змагання має змогу прийняти участь в лотереї, переможець якої отримає тренажер Elite Novo Force.

Участь у Elite Challenge 2021 безкоштовна. До змагання може долучитись будь-який учасник віком від 16 років. Зверніть увагу, участь можлива лише за наявності будь-якого з документів: сертифікат про вакцинацію проти Covid-19, довідка про одужання (не старіша за 90 днів), ПЦР або експрес-тест, зроблений не пізніше, ніж за 72 години.

Зареєструватись на змагання ти можеш за посиланням: https://bit.ly/3ng0R1l
Попередньо ознайомся з календарем івенту та вибери зручний для тебе час: https://bit.ly/3EZ4WNy
Прочитати положення про змагання ти можеш тут: https://bit.ly/3n199u3

Кожен заїзд транслюватиметься на нашій сторінці у Facebook. Долучайся до перегляду та отримуй актуальну інформацію: https://bit.ly/3HlN15H