Velobazar Mountain 8 Challenge

З 1 по 23 лютого 2020 року в магазині Велобазар проводяться змагання Velobazar Mountain 8 Challenge. Це змагання на станку Elite Direto X: ваша задача проїхати якомога швидше трасу Mountain 8 у віртуальному світі Zwift Watopia. З положеннями змагань ви можете ознайомитись нижче. Для запису на участь у змаганнях пишіть нам в електронну пошту, вайбер або телеграм, телефонуйте в магазин, або пишіть в спільноту Facebook. Доступні дати та час для заїздів ви можете переглянути тут. Результати будуть викладатись ось тут.

 

Положення

1. Організатор, місце та час проведення Змагання

1.1. Організацію і проведення Velobazar Mountain 8 Challenge (далі – Змагання) здійснює ФОП Сергієнко О.В. (ТМ Velobazar.com)

1.2. Місце проведення: магазин Velobazar.com, що знаходиться за адресою 04080, м.Київ, вул.Костянтинівська, 71

1.3. Терміни проведення Змагання: з 1 лютого 2020 року по 23 лютого 2020 року.

 

2. Учасники змагань

2.1. До участі у Змаганні допускаються всі бажаючі віком від 18 років, що не мають протипоказань за станом здоров'я для участі в подібних заходах.

2.2. Вік учасника визначається кількістю повних років станом на день проведення Змагання.

2.3. Кожен учасник Змагання добровільно бере участь у змаганнях, визнаючи всі ймовірні ризики для власного здоров’я під час і після їх закінчення, бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан.

2.4. Кожен учасник Змагання перед початком заїзду зобов’язаний підписати угоду-відмову від відповідальності. Учасники, що не підписали угоду, до Змагання не допускаються.

2.5. Не мають права приймати участь у Змаганні особи, що працюють у веломагазині, їх родичі, особи, пов’язані з організаторами або співорганізаторами Змагання, або юридичними особами-учасниками, безпосередньо пов’язаних із проведенням та організацією Змагання, та членами їх сімей.

2.6. У разі надання неповних або неправдивих даних, порушення п.п. 2.1, 2.5, учасник може бути дискваліфікованим в односторонньому порядку, а його результат анульований.

 

3. Реєстрація учасників

3.1. Процес реєстрації не автоматизовано. Реєстрація відбувається за особистим зверненням за вказаними в п. 8.2 контактами.

3.2. Заїзди проводяться згідно графіку за посиланням:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GsagBwIoFCZSBk9yMiE0naSDdI51Akihy5l8dOgHReg/edit?usp=sharing

 

4. Фінансові умови проведення Змагання

4.1. Змагання проводяться безкоштовно

 

5. Порядок проведення Змагання, умови визначення першості, нагородження переможців

5.1. Змагання проводиться в приміщення магазину Velobazar.com з використанням велосипедного смарт-тренажеру прямого приводу Elite Direto X.

5.2 Під час заїзду учасник може використовувати велосипед, що надається магазином – Merida Scultura 100 (54 см, Shimano Claris 2x8, 50-34t, 11-32t, педалі плоскі, SPD, SPD-SL, Look KEO). За бажанням учасник за попередньою домовленістю може використовувати свій велосипед.

5.3. Змагання проводиться з використанням програмного забезпечення Zwift, віртуальний світ Watopia, траса Mountain 8. (дистанція 32 км, набір 690 м). https://zwiftinsider.com/mountain-8/

5.4. Перед заїздом кожен учасник проходить зважування. Результат вноситься у відповідне поле програми для коректного обчислення навантаження.

5.4. Результат учасника фіксується по сегменту Mountain 8 (presented by Wiggly):

https://www.strava.com/segments/18096664

5.5. Фіксація результату учасника відбувається по одному заїзду. Пробні заїзди не проводяться.

5.6. Результати заїздів оголошуються щоденно за посиланням:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JCrXCUOAm6fMJ76IJZ5tULYO2OWcqNH8G_ZZvTNsDRk

5.6. Фінальні результати Змагання оголошуються на наступний день після завершення Змагання – 24 лютого 2020 р. на сторінці:

https://www.facebook.com/velobazarcom

5.7. Змагання проводиться в двох категоріях: чоловіки 18+, жінки 18+

5.8. Переможцями вважаються троє учасників в кожній категорії, що показали найкращий час.

5.9. Нагородження призових місць:

5.9.1. Чоловіки 18+, 1-3 місця – реєстрація на захід «Київська сотка» 2020.

5.9.2. Жінки 18+, 1-3 місця – реєстрація на захід «Київська сотка» 2020.

5.10. Нагородження переможців відбудеться 29 лютого о 16:30 під час церемонії відкриття реєстрації на захід «Київська сотка» 2020 на території Міжнародного Виставкового Центру (м.Київ, просп.Броварський, 15), експозиція виставки Bike Expo. Дата і місце нагородження можуть бути змінені.

5.11. Під Нагородженням слід розуміти внесення переможців Змагання в список зареєстрованих учасників заходу «Київська сотка» 2020.

 

6. Протести та претензії.

6.1. Учасник має право подати протест, що впливає на призове місце в першості протягом 24 годин після оголошення результатів Змагання, написавши лист на електронну пошту, вказану в п. 8.2.

6.2. При подачі претензії необхідно вказати наступні дані: прізвище та ім'я (анонімні звернення не розглядаються); суть претензії, підстави для претензії.

6.3. Організатор у строк 24 години з моменту отримання претензії готує офіційну відповідь, яка направляється на електронну адресу, з якої була подана претензія.

6.4. Приймаються претензії виключно тільки ті, які можуть вплинути на призові місця.

6.5. Претензії та протести приймаються тільки від учасників.

 

7. Використання персональних даних

7.1. Обробка та захист персональних даних регулюється Законом України «Про захист персональних даних» з усіма змінами та доповненнями.

7.2. Беручи участь у Змаганні, учасник дає організатору свою добровільну згоду на обробку персональних даних, зокрема імені, прізвища, електронної адреси та номера телефону з метою ідентифікація учасника, проведення Змагання та вручення призу під час та після змагань.

7.3. Будь-яке відкликання згоди набуває чинності після отримання повідомлення Організатору і призводить до виключення учасника з подальшої участі у Змаганні, включаючи втрату права на вручення призу, якщо це сталося до його отримання.

7.4. Беручи участь у Змаганні, учасник дає згоду на використання його особистих даних, фото-, відео-, аудіоматеріалів з його участю для рекламної діяльності або в інших цілях Організаторами без узгодження з ним і без права повного чи часткового відшкодування в будь-якому вигляді

7.5. Учасники, що відмовляється надати персональні дані або відкликає згоду на обробку персональних даних, до Змагання не допускаються

 

8. Інформаційні джерела та контакти Організатора

8.1. Детальна інформація про Змагання (анонси, регламент, інформація про забіг, фото- і відеозвіти) будуть розміщена за адресою:

https://www.facebook.com/velobazarcom/

8.2. Адреса Організатора: 04080, м.Київ, вул.Костянтинівська, 71. Контакти Організатора: номери телефонів: (067) 133-23-06 (+Viber, Telegram, WhatsApp) (044) 592-80-93, (093) 875-81-91, електронна пошта: info@velobazar.com, Facebook: https://www.facebook.com/velobazarcom/