Доставка/оплата

Доставка

Самовивіз

Ви завжди можете забрати своє замовлення в нашому магазині, який знаходиться в м.Києві на Подолі за адресою вул.Костянтинівська, 71. Незважаючи на те, що більшість товарів , представлених на сайті, є в наявності в магазині, рекомендуємо попередньо зарезервувати товар, оформивши замовлення на сайті, або зателефонувавши нам.

Доставка по Києву

Доставка по Києву здійснюється за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта згідно тарифів перевізника. Доставки на суму, що перевищує 2000 грн здійснюється за наш рахунок (в дану суму не включаються товари зі знижкою). Доставка велосипедів здійснюється представниками магазину після попереднього узгодження дати та часу доставки.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється перевізником Нова Пошта. Доставки на суму, що перевищує 2000 грн, здійснюються за рахунок відправника (в дану суму не включаються товари зі знижкою). Замовлення на суму менше 200 грн відправляються тільки по повній передплаті.

Оплата

Оплата готівкою

Ваші замовлення ви завжди можете сплатити готівкою (в магазині, або при отриманні доставки Новою Поштою). При оплаті при отриманні Новою Поштою перевізник стягує додаткову комісію у розмірі 2%+20 грн.
Зверніть увагу: розливні та відрізні товари відвантажуються лише за передоплатою!

Безготівковий розрахунок

Також можлива оплата за рахунком-фактурою для фізичних та юридичних осіб. У випадку безготівкового розрахунку юридичною особою при отриманні буде необхідно надати доручення на ім'я людини, що отримує посилку.

Оплата на картку ПриватБанку

Одним з найзручніших способів оплати є переказ на картку ПриватБанку. При зарахуванні коштів на карту жодна комісія не стягується. Комісія може стягуватись лише банківським терміналом поповнення.

Оплата LiqPay

Також ви можете сплатити замовлення під час оформлення за допомогою системи електронних платежів LiqPay карткою Visa/Mastercard будь-якого банку.