~Тренажер велосипедний Elite Direto X

~Тренажер велосипедний Elite Direto X

Бренд Elite
Цена
Есть в наличии
Нет в наличии
Доставка 1 - 3 дня
Нет в наличии

Доставка

  • Курьером по Киеву (Н.Пошта) Согласно тарифам перевозчика
  • Нова Пошта Согласно тарифам перевозчика
  • Самовывоз Бесплатно
Подробнее о доставке

Elite Direto X - інтерактивний велосипедний тренажер від іменитого італійського виробника, який зробить ваші тренування значно цікавішими та динамічнішими.

Інтерактивність
Elite Direto X - інтерактивний тренажер, який може працювати з будь-якими програмами, сумісними з пристроями, що працюють під управлінням iOS, Android, MacOS або Windows. Після підключення до відповідного програмного забезпечення по протоколу ANT+ або Bluetooth тренажер почне змінювати опір відповідно до команд програми - наприклад, під час підйому, або у відповідності до тренувального плану. В комплекті з тренажером ви отримаєте 12-місячну підписку на Elite My E-Training, або ж ви можете підключитись до Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Road Grand Tour, Rouvy або інших.

Точність
Тренажер оснащено датчиком OTS (оптичний датчик крутячого моменту), який забезпечує вимірювання потужності з точністю ± 1,5%. Завдяки такій високій точності ви зможете побачити свої реальні показники і побудувати дійсно ефективну програму тренувань.

Потужність
Elite Direto X забезпечує вихідну потужність до 2100 Вт на швидкості 40 км/год, що дозволяє тренажеру успішно імітувати підйоми з градієнтом до 18%. Такої потужності більш ніж достатньо навіть для найбільш інтенсивних інтервальних тренувань.

Безшумність
Як і всі тренажери прямого приводу, Elite Direto X забезпечує надзвичайно низький рівень шуму. Це відбувається завдяки відсутності тертя між покришкою і роликом, тому найгучніший звук, який ви почуєте під час роботи - це тертя ланцюга об касету. Це дає вам можливість тренуватись коли вам зручно, не заважаючи при цьому оточуючим.

Сумісність
Direto X повністю сумісний як з шосейними так і з гірськими велосипедами (у тому числі з перемикачами з довгою лапкою).

Аналіз педалювання
Це нова функція, розроблена спеціально для людей, яки хочуть зробити свої тренування максимально ефективними. Тренажер відстежує вихідну потужність в 24 точках впродовж повного оберту педалей і на виході надає діаграми вихідної потужності під час педалювання. Функція доступна для покупки в Elite My E-Training.

Передача даних
Всі інтерактивні тренажери Elite передають дані про швидкість, потужність та каденс і не потребують додаткових датчиків. Каденс вимірюється без додаткових сенсорів шляхом вирахування циклічності зміни потужності.

Оставить комментарий

Ключевые характеристики

  • Мощность сопротивления (40 км/час)2100 Вт
  • Страна происхожденияІталія
  • Регулировка нагрузкиінтерактивний
  • Група товарівтрейнери
  • ВиробникElite
  • Колірчорний