~Тренажер велосипедний Elite Drivo II

~Тренажер велосипедний Elite Drivo II

Бренд Elite
Цена
Есть в наличии
Нет в наличии
Доставка 1 - 3 дня
Нет в наличии

Доставка

  • Курьером по Киеву (Н.Пошта) Согласно тарифам перевозчика
  • Нова Пошта Согласно тарифам перевозчика
  • Самовывоз Бесплатно
Подробнее о доставке

Elite Drivo II - найточніший інтерактивний домашній трейнер у світі. Це пряма еволюція Elite Drivo, проте ще точніша, стабільніша і потужніша. Оновлені опорні ноги забезпечують тренажеру стабільність навіть при педалюванні стоячи. Надзвичайно швидка зміна опору забезпечить вам максимально реалістичні відчуття під час тренувань. Цей тренажер - чудовий шлях у світ інтерактивних тренувань.

Точність
Точність даних Elite Drivo II забезпечується за допомогою датчику OTS (оптичний датчик крутного моменту) - інноваційного вимірювача потужності, точність якого сягає ± 0,5%. На даний момент це найточніший домашній трейнер на ринку. Ваш пристрій покаже ваші реальні результати, ви зможете отримати справжній FTP і, відповідно, правильно побудувати тренувальний план.

Неперевершена чутливість
Elite зробили станок Drivo II ще більш чутливим: його ступінчатий двигун майже моментально може змінювати навантаження, щоб забезпечити вам максимально реалістичні тренування. Якщо ви під'їжджаєте до стрімкого підйому в відео Elite Real або ж до Вулкану в Zwift, Drivo II негайно відреагує на це.

Інтерактивність
Drivo II - представник нового покоління інтерактивних домашніх тренажерів, що підключаються до iOS, Android, MacOS та Windows за допомогою протоколів ANT + або Bluetooth і сумісні з будь-яким програмним забезпеченням для домашніх тренувань. Просто встановіть програму, підключіть тренажер і починайте крутити педалі.
Drivo II автоматично налаштує опір і керуватиме вашими тренуваннями. Пристрасть до педалювання в поєднанні з точністю тренажеру створюють ідеальні умови до ефективних тренувань.
Ви можете підключити Drivo II до програми Elite My E-Training (з станком пропонується безкоштовна підписка на 36 місяців), або ж до інших програм (наприклад, Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Rouvy, Bikevo, Kinomap та інших).

Сертифіковано Zwift
Zwift - одна з найпопулярніших в світі програм для інтерактивних тренувань. Elite Drivo II повністю відповідає вимогам, висунутим до тренажерів розробниками Zwift, завдяки чому отримав сертифікацію Zwift.

Аналіз педалювання
Це нова функція, розроблена спеціально для людей, яки хочуть зробити свої тренування максимально ефективними. Тренажер відстежує вихідну потужність в 24 точках впродовж повного оберту педалей і на виході надає діаграми вихідної потужності під час педалювання. Функція доступна для покупки в Elite My E-Training.

Сумісність
Трейнер сумісний як з шосейними, так і з MTB велосипедами. В комплекті поставляються перехідники під вісь 142x12 мм.

Імітація нахилу
Завдяки високій потужності двигуна, тренажер Elite Drivo II може імітувати схили з градієнтом до 24%.

Передача даних
Всі інтерактивні тренажери Elite передають дані про швидкість, потужність та каденс і не потребують додаткових датчиків. Каденс вимірюється без додаткових сенсорів шляхом вирахування циклічності зміни потужності.

Оставить комментарий

Ключевые характеристики

  • Мощность сопротивления (40 км/час)2300 Вт
  • Регулировка нагрузкиінтерактивний
  • Група товарівпрямого приводу
  • ВиробникElite
  • Колірчорний