~Тренажер велосипедний Elite Rampa

~Тренажер велосипедний Elite Rampa

Бренд Elite
Цена
Есть в наличии
Нет в наличии
Доставка 1 - 3 дня
Нет в наличии

Доставка

  • Курьером по Киеву (Н.Пошта) Согласно тарифам перевозчика
  • Нова Пошта Согласно тарифам перевозчика
  • Самовывоз Бесплатно
Подробнее о доставке

Elite Rampa – інтерактивний турбо трейнер, який додасть до ваших тренувань різноманіття і допоможе дійсно ефективно провести міжсезоння.

Стиль та форма
Тренажер Elite Rampa має складані ніжки, завдяки чому не займає багато місця у складеному вигляді. Завдяки своїй формі ніжки тренажеру забезпечують надзвичайно високу стабільність трейнеру під час силового педалювання.

Потужність та точність
Elite Rampa – потужний домашній тренажер, який здатен імітувати підйоми з градієнтом до 10% (вихідна потужність до 1060 Вт на швидкості 40 км/год) і забезпечує точність замірів ± 4%, чого більш ніж достатньо для побудови дійсно ефективної програми тренувань. Трейнер вимірює ваші швидкість, каденс та потужність та передає їх в підключене програмне забезпечення.

Рівень шуму та сумісність
Elite Rampa – не просто компактний і ефективний трейнер, він ще й дійсно тихий. Ролик, який притискається до покришки, виготовлено з матеріалу Elastogel – ексклюзивного поліуретанового компаунду, розробленого Elite, який зменшує рівень шум від тертя на 50% та зменшує зношування покришки на 20%.

Ще однією корисною особливістю станка є його форма: завдяки спеціальному механізму мікроналаштування ви зможете швидко налаштувати станок для установки велосипедів з діаметром колеса до 29''. Тренажер сумісний з велосипедами з кріпленням заднього колеса від 130x5 мм до 142x12мм.

Інтерактивність
Це інтерактивний тренажер, який при підключенні до спеціалізованого програмного забезпечення автоматично регулює навантаження в залежності від профілю траси, або ж від вибраного тренувального плану. Ви можете підключити станок до пристрою під управлінням ОС iOS, Android, OSX та Windows за допомогою ANT+ або Bluetooth і зробити свої тренування значно різноманітнішими та ефективнішими.
В комплекті з тренажером ви отримаєте 12-місячнк підписку на Elite My E-Training, або ж можете окремо придбати підписку на Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bikevo, Rouvy, Road Grand Tour або іншу програму на ваш власний вибір.

Оставить комментарий

Ключевые характеристики

  • Мощность сопротивления (40 км/час)1060 Вт
  • Регулировка нагрузкиінтерактивний
  • Група товарівтрейнери
  • ВиробникElite
  • Колірбілий