Гарантія

На весь товар, який Ви купуєте в веломагазині Велобазар.ком поширюється гарантія від виробника. Термін та умови гарантії залежать від сервісної політики виробника та постачальника. Про гарантійний термін та перелік гарантійних випадків щодо кожного товару Ви можете дізнатись у консультантів.

На більшість велосипедів встановлено гарантійний термін 1 рік на раму і 6 місяців на комплектуючі (у деяких виробників - 1 рік на весь виріб) - інформація про це зазначена в гарантійному талоні.

На всю електроніку виробництва компаній Lezyne та Sigma гарантійний термін становить 2 роки, на решту електроніки - 6 місяців. Частина виробів поставляється з гарантійним талоном, на інші гарантія здійснюється по пред'явленню видаткової накладної (яку Ви отримаєте при купівлі товару). Для гарантійної заміни електроніки необхідно мати з собою видаткову накладну, гарантійний талон і упаковку.

На всі інші вироби гарантія поширюється на заводський брак і діє 14 днів з моменту покупки.

Гарантійні зобов'язання здійснюються в майстерні магазину Велобазар.ком, розташованій в Києві на Подолі за адресою вул.Костянтинівська, 71 протягом не більше 14 днів з моменту отримання нами обладнання, що вийшло з ладу.

Гарантія не поширюється на запчастини, схильні до природного зносу: ланцюги, касети, камери, покришки і гальмівні колодки.