Обмен/возврат товара

На всі товари, куплені в нашому магазині, поширюється дія Закону України "Про захист прав споживачів", який набув чинності 13 січня 2006 року. Згідно зі статтею 9 Закону, Ви можете обміняти або повернути товар належної якості протягом 14 днів з моменту покупки за умови, якщо товар не був у використанні і збережені його товарний вигляд, споживчі властивості, упаковка, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий при купівлі товару. Перелік товарів, які не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

Якщо Ви знаходитесь у місті Києві, Ви можете повернути товар до нашого магазину, що знаходиться за адресою вул.Костянтинівська, 71.

Якщо Ви знаходитесь в іншому місті - Ви можете відправити товар Новою Поштою (попереднь отримавши у консультантів реквізити отримувача). Зверніть увагу: не вказуйте в товарно транспортній накладній послугу "зворотня доставко грошових коштів". При наявності даної умови ми не зможемо отримати вантаж і Вам доведеться повторно відвідувати відділення перевізника для відміни даної послуги. Повернення коштів за товари, які Ви повертаєте Новою Поштою відбуваються на картковий рахунок.